fbpx

Your search results

Green Mountain 5* Hotel

dle aktuální nabídky

Green Mountain 5* Hotel se nachází ve velmi atraktivní lokalitě obklopený hustými zelenými lesy s krásným výhledem na Sněžku. Hotel nabízí velmi komfortní ubytování, luxusní wellness centrum, restaurace a několik konferenčních místností. V okolí hotelu se lze věnovat různým sportovním aktivitám včetně lyžování, pěší turistiky a cyklistiky.

Green Mountain Hotel

Rozmazlovat se můžete v hotelovém Spa & Wellness centrum, který zahrnuje velký bazén s několika vířivkami. Pro děti je k dispozici dětský koutek a malý bazén.

Green Mountain Hotel

Můžete vyzkoušet příjemný relaxační floating, masáže, sauny, fitness centrum nebo využít služeb kosmetického salonu s širokou nabídkou procedur.

Hotel zahrnuje velmi elegantní pohodlné pokoje a rodinné apartmány Green Apartments, jejichž součástí je také venkovní dětské hřiště a vnitřní herna.

V hotelu najdete dvě příjemné restaurace Green a Albero a Lobby Café & Bar. V restauraci Green lze ochutnat místní regionální speciality a v Albero se můžete těšit na kvalitní italskou kuchyni.

Skvělá lokalita a kapacita hotelu dovoluje pořádat řadu školení, konferencí, firemních a společenských akci, eventů nebo svateb. K dispozici je až pět konferenčních sálů.

Green Mountain Hotel
www
Facebook
google
Address: ul. Sarnia 21
City:
County:
Zip: 58-540
Country: Poland
Property Id : 5368
Otevřeno Denně: ano
Parkování U Objektu: ano
Telefon: +48 75 612 60 44
Facebook: Green.Mountain.Hotel5
Www Stránky: www.green-mountain.pl
Celoročně: ano
Platba kartou
Vstup se psy
My details

Potřebuješ pomoc ?

Nekomunikuješ přímo s objektem.  My děláme marketing pro tento objekt. S konkrétními dotazy na firmu se musíte obracet přímo na polskou firmu. My vám pomůžeme se všeobecnými dotazy .

Contact Me

Compare properties

Similar Listings

Pensjonat Karkonoski SPA

Tříhvězdičkový penzion Pensjonat Karkonoski SPA se nachází 800 metrů od lyžařského areálu Śnieżka, ...
Tříhvězdičkový penzion Pensjonat Karkonoski SPA se nachází 800 metrů od lyžařského areálu Śnieżka, a nabízí 2 sauny a vířivku. ...
dle aktuálního ceníku

Multimediální muzeum Krkonoš

Hraj si a studuj ! Poznejte Krkonoše a jeho dlouhé dějiny netradičním a zábavným ...
Hraj si a studuj ! Poznejte Krkonoše a jeho dlouhé dějiny netradičním a zábavným způsobem. Navštivte zážitkové multimediální muzeum Krkonoš, ...
dle aktuálního ceníku

Svět železnic

Zábava pro celou rodinu a za každého počasí. Zde můžete vidět nejen miniaturní svět, ...
Zábava pro celou rodinu a za každého počasí. Zde můžete vidět nejen miniaturní svět, ale také potkat hrdiny ze slavných ...
dle aktuálního ceníku
 • Tip na Víkend
 • Karpacz

  Karpacz
 • Szklarska Poreba

  Szklarska Poreba
 • Kudowa Zdój

  Kudowa Zdój
 • Swieradów Zdrój

  Swieradów Zdrój
 • Kowary

  Kowary
 • Kamienna Góra

  Kamienna Góra