pokročilé vyhledávání
Výsledky vyhledávání

Recenze

  • Aktualizace
  • 11 května, 2024

Popis

Obdivujte jedinečnou polohu hotelu v lázeňském městě Świeradów-Zdrój. Luxusní lázeňský hotel s venkovním bazénem a wellness je obklopený atmosférickou scenérií Jizerských hor. Pro svou polohu  je ideálním místem , kde si můžete plně odpočinout.

Vířivky, sauny, bazény a procedury, v kombinaci se švédskými stoly, relaxem a blízkou přírodou vás prostě nadchnou.

Elements Hotel & Spa byl vytvořen s důrazem na detail a skládá se ze tří křídel, která mezi sebou svírají úhel 120 stupňů, takže si téměř z každého pokoje můžete vychutnat neobvyklý výhled na hory. Fasáda odkazuje na tradiční architektonické prvky regionu , kombinaci dřeva, kamene, světlého betonu a skla. Díky tomu všemu budova plně zapadá do jedinečné krajiny malebné obce v Sudetech.

Elements Swieradow
Elements Swieradow

Prostorné pokoje a moderní apartmány na horách, 300 metrů od sjezdovky a horských tratí, jsou zárukou relaxace v komfortním hotelu v srdci Jizerských hor. Každý z nich byl navržen s ohledem na vaše potřeby.

Elements Hotel & SPA se skládá ze dvou částí: kategorizované (hotel) a nekategorizované (apartmány). Vezměte to prosím v úvahu při rezervaci.

Elements Apartments se nacházejí v budovách 100 metrů od hotelové části. Některé apartmány mají vlastní saunu.

Elements Swieradow

Snídaně a večeře probíhají oblíbenou formou bohatých švédských stolů.

Snídaně probíhají 7:30 až 11h, večeře 16 až 19h

Dále k dispozici Lobby bar nebo Restaurace Elements

Pohodlně se usaďte a vychutnejte si výhled na hory v kombinaci s lahodným jídlem. Jídelní lístek je sestaven tak, aby si v něm každý něco našel. Pokrmy potěší svou chutí a formou a jejich prezentace na talíři je opravdovým uměním. Jídla jsou sytá a přesto velmi lehká Denně 14 až 22h

Luxusní SPA. V srdci hor, obklopeni mimořádnými výhledy, jsme vytvořili prostor, který vzdává hold přírodě a jejím uklidňujícím vlastnostem. Náš holistický přístup k wellness , relaxaci a zklidnění zahrnuje řadu terapií a procedur, které jsou přizpůsobeny individuálním potřebám každého hosta. Zde, v harmonii se světem kolem nás, objevíte nový rozměr míru.

Firemní klientele, konference, akce, oslavy. Naše konferenční místnost na horách nabízí nejen funkčnost a pohodlné pracovní podmínky, ale také úžasnou atmosféru přírodního prostředí. Spojte výhody odborné konference s krásou malebné horské krajiny.

Náš hotel vám poskytne vše, co potřebujete k úspěšnému jednání: moderní vybavení, vysoce kvalitní služby a pohodlné pokoje pro účastníky. Nechte hory stát se vaší inspirací a dodejte svým obchodním akcím magické kouzlo. Rezervujte si naši konferenční místnost na horách již nyní a zažijte jedinečnou synergii mezi prací a zábavou!

Jaro, léto, podzim i zima. Každé období v Jizerských horách znamená úžasnou horskou krajinu, přírodu  a spoustu atrakcí pro každého.

Cyklistika, lyžování, procházky lázeňským městem nebo horské túry.

Den plný dojmů vám pobyt v této lokalitě ještě zpříjemní 5* resort Elements Hotel & SPA.

Elements Swiaradow

Děti se rády baví, a tak je v Elements nenecháme nudit. Pro naše nejmenší hosty jsme připravili řadu atrakcí, včetně herny, dětského jídelního lístku, rodinných lázní a mnoha dalších!

Elements Swieradow
Elements Swieradow

Zveme vás, abyste během pobytu v našem hotelu objevili kouzlo Jizerských hor a Świeradów-Zdrój. Elements Hotel je perfektní základnou pro objevování těchto mimořádných míst.

1 Review ( 5 out of 5 )

Martina Jandová
5

Skvělé Jizerky a relax

Absolutně úžasný pobyt v hotelu Elements v Jizerských horách! Byla jsem úplně nadšená z jejich skvělého wellness centra s relaxačními bazény a vířivkami, kde jsem si mohla opravdu odpočinout. Sauny byly také skvělé pro dokonalé zrelaxování po dni stráveném v přírodě. Navíc švédské stoly v restauraci byly fantastické, nabídka jídla opravdu rozmanitá a chutná. Ať už jsem chtěla aktivně relaxovat, nebo jen tak odpočívat, hotel Elements měl všechno, co jsem si představovala. A pro děti tu byla i spousta zábavy! Moderní a pohodlné ubytování navíc dodalo celému pobytu ten správný šmrnc. A co je nejlepší, hotel je doslova obklopen nádhernou přírodou Jizerských hor. Určitě se sem brzy vrátím

Write a Review

Adresa: ul. Zakopiańska 20a
Stát / země:
Psč: 59-850
Země: Polsko
Otevřít v Mapách Google
interní číslo: 6743
Otevřeno denně: ano
Platba v korunách Kč: ne
Posilovna: ano
Dětské hřiště/herna: ano
Bazén: ano
Vířivka: ano
Sauna: ano
Možnost vejít/ubytovat se se psem: ano
Platba kartou: ano
Parkování u objektu: ano
Blízké přechody: Nové Město pod Smrkem, Harrachov
www stránky: elements-hotel.pl/cs
Facebook: ElementsHotelSwieradow
Telefon: +48 75 629 99 99
Celoročně: ano

Potřebuješ pomoc ?

Nekomunikuješ přímo s objektem.  My děláme marketing pro tento objekt. S konkrétními dotazy na firmu se musíte obracet přímo na polskou firmu. My vám pomůžeme se všeobecnými dotazy .

Kontaktujte mě

Naplánovat zobrazení?
Call WhatsApp

Ostatní zástupci

Potřebuješ pomoc ?

Nekomunikuješ přímo s objektem.  My děláme marketing pro tento objekt. S konkrétními dotazy na firmu se musíte obracet přímo na polskou firmu. My vám pomůžeme se všeobecnými dotazy .

Podobné nabídky

Kafe bar a směnárna

dle nabídky
Kavárna a drink bar – to je Kofeina, Útulné a jedinečné místo. Po návštěvě sjezdovek určit [více]
Kavárna a drink bar – to je Kofeina, Útulné a jedinečné místo. Po návštěvě sjezdovek určitě rádi zavítáte na odpoči [více]

Pension Malwa

dle nabídky
Nachází se v zelené zóně parkového komplexu, v údolí Kwisa. Procházkou jste za pár minut [více]
Nachází se v zelené zóně parkového komplexu, v údolí Kwisa. Procházkou jste za pár minut v centru města . Z louky [více]

Léčebný dům Ewa

dle nabídky
Léčebný dům Ewa Medical & SPA nabízí útulnou atmosféru a vysoký standard služeb, v jed [více]
Léčebný dům Ewa Medical & SPA nabízí útulnou atmosféru a vysoký standard služeb, v jedinečné atmosféře klidu . [více]

Klinika mládí

dle nabídky
Klinika mládí byla vybudována v roce 2013. Jde o rozsáhlý komplex, ve kterém se nacház [více]
Klinika mládí byla vybudována v roce 2013. Jde o rozsáhlý komplex, ve kterém se nachází například hotel, rehabi [více]

Porovnejte nabídky

Potřebuješ pomoc ?