fbpx

Your search results

BLUE MOUNTAIN RESORT

dle aktuálního ceníku
ul. 1-go Maja 51, 58-580, ,
add to favorites
Woman in spa getting massage with herbal ballsSpa procedures. Young dreamy woman relaxing in wooden saunaCandles are lit on the background of the sauna stones. Preparing for the ceremony bathhouseGirl on a stone therapy, hot stone massageYoung beautiful woman in spa getting hot stone massage745357Businesswoman Delivering Presentation At ConferenceBusinessman sleeping. Top view of handsome young man in shirt and tie holding hands behind head and keeping eyes closed while lying in bed at the hotel room

BLUE MOUNTAIN RESORT

Apartmánovo - hotelový komplex , kde naleznete :
Akvapark
Spa
Dětské hřiště
Restauraci
3 Konferenční místnosti
Fitness

SUITE APARTAMENT - Apartmán pro 3 osoby

DELUXE APARTAMENT - Apartmán pro 4 osoby ( dva pokoje - obývací pokoj a ložnice)

Možnost koupě apartmánů do  osobního vlastnictví.

Vybavení : kuchyňka , lednice , konvice , ručníky , kosmetika , fén , lehátka , wifi , televize , uvítací balíček ( káva, čaj) parkovací místo.

Akvapark

Jedná se o jedinečné místo, kombinaci vodní bláznovství a pohodlí SPA. Komplex bazénů, saun a jacuzzi, speciálně vytvořených pro hosty Blue Mountain Resort . Nabízí nádherný odpočinek .

RELAXAČNÍ ZÓNA

Relaxační zóna je velkým přírůstkem do vodního parku a je místem pro lidi, kteří hledají klid a úlevu.
V nabídce : vířivé vany , finská sauna , parní lázeň , a mnoho dalšího

Vyhřáty prostor, pastelově zbarvené barvy, světlo svíček, aromatická vůně olejů, relaxační hudba a moderní vybavení - to jsou charakteristické rysy krásy a relaxační zóny Blue Mountain Resort. Toto neuvěřitelné místo umožňuje přenos do světa relaxace a potěšení.

RESTAURACE

Restaurace nabízí :
BLUE RESTAURANT - Tradiční polská kuchyně a jen čerstvé komponenty jsou mottem a receptem na kulinářská mistrovská díla špičkových kuchařů ze dvou restaurací Blue Mountain Resort. V prostorných restauracích si můžete plně vychutnat pokrmy a'la carte a také snídaně a večeře formou bufetu.

GREEN RESTAURANT - Restaurace vám poskytne nezapomenutelné pocity . Zde najdete také speciality italské kuchyně. Unikátní atmosféra, vynikající služby a vynikající pokrmy zpříjemňují každou chvíli strávenou v restauraci Green Restaurant.

NIGHT CLUB AND PUB - Toto místo nabízí širokou škálu nápojů z celého světa. Koktejly přinášejí nádhernou náladu. Káva je vyráběna mnoha magickými způsoby a náš profesionální personál se stará o speciální, vynikající chuť pokrmů a občerstvení.

KONFERENČNÍ SÁLY

Blue Mountain Resort se může pochlubit 3 moderními a plně vybavenými konferenčními místnostmi (celkem 430 m2). Na našem konferenčním místě se mohou ubytovat až 360 delegátů. Každá konferenční místnost je vybavena moderní technologií a spotřebním materiálem: multimediálním projektem, obrazovkou, televizí, zvukovým systémem, bezdrátovými mikrofony a flip charty. Každý pokoj je vybaven Wi-Fi a kabelovým přístupem k internetu, stejně jako AC.

SUP YOGA

Jsme prvním hotelem v Polsku, kde můžete zažít novou formu jógy. SUP (Stand Up Paddleboard) jóga cvičená na vodě, na speciálně upravených deskách, je perfektní alternativou pro tradiční jógu. Jóga na vodě je velmi příjemným osvěžením zbitých cvičných cest nebo skvělým úvodem k zahájení dobrodružství s jógu.

Volný čas - cvičení , procházky . dětské hřiště , cykloturistika a mnoho dalšího nabízí tento nadherný komplex

www
fac
Address: ul. 1-go Maja 51, 58-580
County:
Zip: blue-mountain-resort.pl
Country: Poland
Property Id : 2946
Otevřeno Denně: ANO
Parkování U Objektu: ANO
Otevírací Doba: Po - Pá 8:00 - 22:00 So - Ne 10:00 - 18:00
Telefon: +48 539 22 00 77
Facebook: BlueMountainResort
Platba kartou
My details

Potřebuješ pomoc ?

Nekomunikuješ přímo s objektem.  My děláme marketing pro tento objekt. S konkrétními dotazy na firmu se musíte obracet přímo na polskou firmu. My vám pomůžeme se všeobecnými dotazy .

Contact Me

Compare properties

Similar Listings

Giganti Krkonoš – Gigantei

Gigantei Park je místem, kde se realita spojuje s fantazií a vytváří jedinečný park ...
Gigantei Park je místem, kde se realita spojuje s fantazií a vytváří jedinečný park se vzdělávacími a zábavními prvky. ...
dle aktuálního ceníku

Hotel Szrenicowy Dwór

Szrenicowy Dwór se nachází v centru obce Szklarska Poreba, v blízkosti sjezdovek a tras ...
Szrenicowy Dwór se nachází v centru obce Szklarska Poreba, v blízkosti sjezdovek a tras pro horská kola, a nabízí panoramatický ...
dle aktuálního ceníku

RESTAURACE METAFORA

Restaurace Metafora nabízí jedinečné prostředí v netradičním prostředí v horském stylu uměleckými doplňky ...
Restaurace Metafora nabízí jedinečné prostředí v netradičním prostředí v horském stylu uměleckými doplňky jako jsou draci atd.. ...
dle aktuální nabídky
 • Tip na Víkend
 • Karpacz

  Karpacz
 • Szklarska Poreba

  Szklarska Poreba
 • Kudowa Zdój

  Kudowa Zdój
 • Swieradów Zdrój

  Swieradów Zdrój
 • Kowary

  Kowary
 • Kamienna Góra

  Kamienna Góra