pokročilé vyhledávání

Aquapark – Wroclaw

Według aktualnego cenika
Wrocławski Park Wodny SA, ul. Borowska 99, 50-558,
Výsledky vyhledávání
SONY DSC

Recenze

 • Aktualizace
 • 23 ledna, 2020

Popis

Aquapark Wroclaw

aquapark Wroclaw

Aquapark Wrocław funguje od roku 2008. Je to jeden z nejlepších a nejnavštěvovanějších vodních parků v Evropě. Ročně je  navštíví více než 1 700 000 hostů.

REKREAČNÍ BAZÉNY

Rekreační bazény jsou ideálním místem pro milovníky vodního šílenství, kteří chtějí strávit hodiny zábavy, odpočinku a odpočinku na čerstvém vzduchu. Komplex sestávající z krytých a venkovních bazénů poskytuje mnoho skluzavek, řeku Lazy, hřiště pro děti, bazén pro nadšence aktivního odpočinku, stejně jako venkovní bazén, který vám umožní používat sluneční paprsky a slaný bazén se zdravými sklony. 

Líná řeka, jejíž proud odvádí odvážlivce ven a potom zpět do budovy. Plachtění s jeho současností můžete navštívit část Aquaparku. S pěnovými nudlemi, plaveckými prkny nebo na nafukovacím kole neexistují žádné překážky. Atrakce je bezpečná pro celou rodinu díky malé hloubce. Část líné řeky je také venku, ale teplá voda umožňuje driftovat její proud i po dlouhou dobu a v chladných dnech. Je to vzrušující atrakce pro každého a zábavná zóna pro celou rodinu.

Teplota : 32 ° C
Hloubka : 70 cm

Dětská zátoka je nádrž přizpůsobená pro účely výuky. To je místo, kde naši nejmladší účastníci plavání dělají svůj první pokrok. Nádrž je rozdělena na dvě části – didaktiku s plaveckými stopami a brouzdaliště se skluzavkou a nástěnnými fontánami. Celá zóna byla navržena tak, aby byla pohodlná pro rodiče s dětmi. Díky teplé vodě se i naši nejmladší hosté během tříd cítí volně.

Zóna je otevřena každý den do 21.00.

Teplota : 36 ° C

Hloubka : 90 cm

Vlnový bazén je srdcem Aquaparku. Prostorný a bezpečný .

Skutečný zážitek pro milovníky pravých mořských vln.

Teplota : 30 ° C
Hloubka : 0-200 cm
Výška vlny:  70 cm

Plavecký bazén je místem pro lidi, kteří rádi kombinují zábavu se sportem. Návštěvníci mají k dispozici 3 stopy s hloubkou 1,8 až 2,0 má 1 trať s hloubkou 90 cm. Všechny jsou široké 2,5 m.

Délka bazénu: 25 m
Teplota vody: 30 ° C

Brouzdaliště je oblíbené místo pro kojence. Ohřátá voda, četné gejzíry a barevné dekorace jsou perfektním prostředím pro naše nejmladší hosty.  U bazénu je dlouhý, jemný skluz, který mohou děti používat pod dohledem rodiče.  Hned vedle sprchové vaničky je také police s barevnými pěnovými předměty, které mohou být užitečné při prvních návštěvách bazénu. Vedle povodí jsou malé fontány a pirátská loď, která vzbudí zájem našich nejmladších zákazníků. Brouzdaliště je výborné pro děti i rodiče.

Teplota : 35 ° C
Hloubka bazénu : 50 cm
Hloubka sprchové vaničky : 15 cm

SAUNÁRIUM SE SAUNOVOU ZAHRADOU

Saunárium je skutečnou oázou klidu, místem klidu a relaxace. Mezi 14 různými saunami existují tradiční koupele pocházející přímo ze severní Evropy, stejně jako moderní, využívající infračervené záření. Organizované denní aromatické obřady a aromatické sezení jsou pro našeho ducha i tělo výjimečným zážitkem. S ohledem na pohodlí všech hostů jsme vytvořili vyhrazené pokoje a celý prostor je zaměřen na dospělé.

FITNESS A TĚLOCVIČNA ZÓNA

Fitness a posilovna v Aquaparku Wroclaw je jedním z nejmodernějších zařízení v Polsku.  Široká škála uspokojí očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků.  

RESTAURACE A BARY

Po vodní šílenství navštivte naše restaurace. Každý si najde něco pro sebe. Nabízíme jak klasická polská jídla, tak zajímavé návrhy z italské, asijské nebo americké kuchyně. Kromě teplých jídel doporučujeme také ovocné koktejly, lahodné nápoje nebo aromatickou kávu.  

www stránky
Facebook

0 Reviews ( 0 out of 0 )

Write a Review

Adresa: Wrocławski Park Wodny SA, ul. Borowska 99, 50-558
Město:
Psč: aquapark.wroc.pl
Země: Poland
Otevřít v Mapách Google
interní číslo: 5095
Otevřeno denně: ANO
Parkování u objektu: ANO
Facebook: aquaparkwroclaw
Telefon: +48 71 77 11 511
Otevírací doba: 8.00 - 22:00
Celoročně: ANO

Kontaktujte mě

Naplánovat zobrazení?
Call WhatsApp

Podobné nabídky

19
Wrocław-ZOO Afrykarium

Afrykárium a Zoo Wroclaw

Według aktualnego cenika
Zoologická zahrada ve Wroclawi je nejstarší a počtem chovaných druhů největší zoologická z [více]
Zoologická zahrada ve Wroclawi je nejstarší a počtem chovaných druhů největší zoologická zahrada v Polsku. V posled [více]
 • Tip na Víkend
 • Karpacz

  Karpacz
 • Szklarska Poreba

  Szklarska Poreba
 • Kudowa Zdój

  Kudowa Zdój
 • Swieradów Zdrój

  Swieradów Zdrój
 • Kowary

  Kowary
 • Kamienna Góra

  Kamienna Góra

Porovnejte nabídky

Pepík Poláček – váš průvodce